Wingo Genç Odası Sandalyesi Fiyatı


156 puan
Puan ver

Wingo Genç Odası Sandalyesi için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


Wingo Genç Odası Sandalyesi

Gençlerin ruhuna hitap eden wingo genç odası sandalyesi rahat kullanımı ile dikkat çekiyor. Farlı renklerde birçok seçeneği bulunan ürün genç odası dizaynına yüzde yüz uyum sağlayacak tüm özellikleri barındırıyor.

Spor yapısı ve ayarlanabilir sistemi ile tam bir genç odası tamamlayıcısı olan wingo genç odası sandalyesi, ders ya da bilgisayar başında geçirilecek zamanları gençlere en rahat biçimde sunuyor. Renkli takımlardan hoşlanmayanlar için uygun bir seçenek olan siyah renkte tasarlanan Bellona wingo genç odası sandalyesi, özellikle genç kız odaları için pembe ve daha renkli tonlarda tasarlanmış.

Mor, yeşil ve kırmızı gibi renkleri de bulunan wingo genç odası sandalyesi sağlam yapısı ile uzun süre gençlere arkadaşlık yapacak şekilde üretilmiş.

Ayak kısmında bulunan mekanizma sayesinde yükselip alçalabilen üründe 360 derecelik dönme sistemi de bulunuyor. Plastik tekerlek yapısı ile rahat hareket edebilen wingo genç odası sandalyesi, şık tasarımı ile de genç odasının ilgi gören bir parçası olacağa benziyor. Krom ayak yapısı ile tüm renkler ile bütünlük sağlayan wingo genç odası sandalyesi, sağlam yapısı ile de göz doldurmaktadır.

Kolsuz yapıda bulunan wingo genç odası sandalyesi genç odasında bulunan diğer eşyalar ile tam uyum sağlayacaktır. Kumaş kalitesi bakımından oldukça dayanıklı bir yapıya sahip bu ürün pek çok genç tarafından farklı renklerde tercih edilmektedir.

Rahat Kullanımlı Bellona Genç Odası Sandalyeleri

Yıldız tabanlı göbeği sayesinde her harekette rahat hareket etme imkânı sunan wingo genç odası sandalyesi güçlü yapısıyla da dikkat çekiyor. Koltuk kısmının rahatlığı kadar arka kısmı da oldukça rahat bir yapıya sahip bu ürünün şık görüntüsü rahatlığından bir şey kaybettirmiyor. Boyunuz ne kadar uzun olursa olsun ayarlanabilir bir oturma alanına sahip olan Bellona wingo genç odası sandalyesi maksimum destek sağlamaktadır.

Ayarlanabilir koltuk yapısı sayesinde sırt ve bel için oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır. Ürün bu rahatlık sayesinde gençlerin derslerine tam adaptasyonunu sağlamaktadır. Ayrıca sadece tek oturma pozisyonunda kalamayacak gençler için wingo genç odası sandalyesi ayarlanabilir denge ve kontrol sağlama mekanizmasına da sahiptir.

Sabit şekilde oturduğunuzda wingo genç odası sandalyesi sırt bölgenize sağladığı destek ile ekstra rahatlama sağlamaktadır. Kolay temizliği ile de kullanım rahatlığı sağlayan wingo genç odası sandalyesi gençlere özgür bir alan sağlamaktadır.

Geniş hareket alanı sağlayan her türlü vücut yapısına göre ayarlanabilen wingo genç odası sandalyesi uzun yıllar kullanım sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Rahatlık açısından standart ötesi bir kullanım sağlayan ürün, renk seçenekleri ile her zevke hitap etmektedir.

Kız ya da erkek ayırt etmeksizin tüm gençlerin rahatça kullanabileceği Bellona wingo genç odası sandalyesi yumuşak koltuk yapısı ile de tercih edilmektedir. Her alanda rahat bir kullanım sunan wingo genç odası sandalyesi zararlı kimyasal maddeler içermeyen ürünlerden üretilmiştir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri