Bellona Finger Sofa Koltuk Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Finger Sofa Koltuk için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


Bellona Finger Sofa Koltuk

Tam bir tasarım harikası olan bu son derece güzel finger sofa koltuk, adından da anlaşılacağı gibi oturma kısmı avuç içinden oluşurken, dayanma noktası ise birbirine bitişik bir şekilde tasarım yapılmış parmaklardan oluşmaktadır. Tamamen özel bir tasarım ile üretimi yapılmış olan bu son derece3farklı koltuk çeşidi girdiği her ortama farklı bir hava getirmektedir. Bu noktada ister evin birçok değişik odası için istenirse de birbirinden değişik mekânlardan büyük bir keyif içerisinde kullanılabilir. Özellikle de gençlerin uğrak yeri olan birçok değişik cafe tarzı yerlerde özellikle de son zamanlarda son derece fazla bir şekilde kullanılmaya başlandı. Oldukça yumuşak bir deri tasarımı ile tasarlanmış olan bu şık koltuk çeşidinin birbirinden değişik renk seçenekleri de vardır. Bunlar arasında kadın ve erkek adına birbirinden farklı renkler ile satın alınabilmektedir.

Bellona Finger Sofa Koltuk Özel Renk Seçimi:

Bunlar arasında kadınlar için pembe özellikle en çok tercih edilen ürün çeşididir. Aynı zamanda erkekler adına da mavi en dikkat çeken ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Ortak renkler açısından ise mavi de bu durumun içine katılarak turun ve yeşil ya da kırmızı renkleri de bunun içerisinde bulunmaktadır. Genel tasarımım olarak bir elin ortadaki üç parmak dayanma noktası olarak birleşik bir halde üretilen bu son derece neşeli bir görünme sahip olan koltuk çeşidi, aynı zamanda oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Büyük bir rahatlığı da görseli yanında veren bu bellona finger sofa koltuk istenildiği kadar oturulabilir ve her hangi bir ağrı her hangi bir şekilde hissedilmez. Yan taraflarına kol kısmı olarak son derece güzel bir uyum içerisinde tasarım yapılmış olan bölümü ise bir elin başparmağı ve serçe parmağı olarak seçilmiş durumda.

Bu noktada serçe parmak kısa tutularak üst kısmı geniş bir biçimde yapılmış durumda ve bu sayede de son derece rahat bir şekilde kol konulabilir. Diğer kısımda ise başparmak hafif bir şekilde kavis verdirilerek yapılmış durumda ve bu sayede rahat bir şekilde kol konulabilir. Görsel açıdan farklılığı seven herkes için son derece doğru bir seçim olacak bu şık koltuk çeşidi, özellikle de gençler açısından finger sofa koltuk, odalarının her bir kısmına rahat bir şekilde koyabilir ve arkadaşlarını da çağırabilir. Bunun yanı sıra film izlemeyi seven birçok kişi adına bu oldukça rahat koltuk çeşidi 3 ya da 4 saat süren filmler için dahi her hangi bir rahatsızlık durmadan izleme şansı verebilir.

İçyapısı kaliteli bir malzeme ile yapılan bu son derece farklı koltuk çeşidi aynı zamanda dayanma kısmındaki yumuşak yapısı sayesinde sırt ya da bel bölgesi i.in özel bir rahatlık hissi vermemektedir. Birçok evin odalarına ya da birbirinden farklı cafelere konulabilecek bu bellona finger sofa koltuk kişisel herkesin beğeneceği türden bir koltuk çeşididir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri