Youngchair Genç Odası Koltuk Fiyatı


156 puan
Puan ver

Youngchair Genç Odası Koltuk için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


Youngchair Genç Odası Koltuk

Bellona youngchair genç odası koltuk

Gençler için özel mobilya ürünleri, daha değişik üretilmektedir. Genç ruhuna özel üretilen mobilyalar, daha renkli üretilmektedir. Büyüklerin koltuklarını, sandalyelerini ve benzeri mobilya çeşitlerini, küçükler rahat kullanamaz.

Özellikle, ‘düşer’ korkusuyla, onlara göre yüksek olan mobilyalar, pek de uygun değildir. Bu durumu düşünen Bellona youngchair ürünü, gençler için özel bir koltuk geliştirmiştir. Rengiyle ve tasarımıyla oldukça ilgi çeken ürün, gençlerin gözdesi haline gelmiştir.

 RENGÂRENK BUTLUT GİBİ

Görünüş itibariyle mükemmel olan ve etkileyici bir tasarıma sahip olan youngchair ürünü, başarılı bir çalışmadır. İçine oturulduğu zaman, bütün vücudu yumuşacık saran bir tasarıma sahiptir. Özellikle, özel yumuşak dokusu, oldukça etkileyicidir. Ayak tasarımı, koltuğun yere yapışması için özel bir tasarımla gerçekleştirilmiştir.

Bu özellikle oldukça önemli bir özelliktir. Gençlerin ruh ve vücut yapısına göre tasarlanan Youngchair ürünü, silinebilen bir üründür. Özel kaplaması ile aradığınız mükemmel özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Brusch desen ile üretilen üründe, mavi ve beyazın mükemmel uyumu ile oluşturulmuş bir desen çalışması mevcuttur.

Diğer yandan, kolçak, oturma yeri ve yaslanma yerini saran koyu turkuaz mavi çizgi ise, mükemmel bir görünüm oluşturmuştur. Özel vücut yapısına göre dizayn edilen dizaynı ve tasarımı, oldukça başarılıdır. Günümüz teknolojisi ile üretilen bütün mobilya çeşitlerinde, aradığınız mükemmel çizgileri, youngchair ürününde bulabilirsiniz. İskelet yapısı, özel oturma şekline göre tasarlanmıştır.

Oturan kişi koltuğun içine gömülecek şekilde tasarlanmıştır. Başarılı ve etkili bir tasarımla üretilen Bellona youngchair ürünü, gençler için etkileyici bir tasarımdır.

Kanserojen madde içermeyen kaliteli malzemesi, sanatsal ve mükemmel işçilikle buluşmuştur. Bulundukları mekânların dekorları ile uyumu, diğer mobilya ürünleri ile olan uyumu, bu ürünün başarılı bir ürün olmasına yetmektedir.

Aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan Bellona ürünü, hızlı ve etkili üretim yanında, internetin gelişmesiyle, hızlı satış yapabilmektedir. Hızlı ve etkili satış olanakları ile Bellona ürünlerini, internetten kargo ile alabiliyorsunuz. Bütün bu olanaklarla, sanat eseri ürünleri, istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

Genelde genç mobilya ürünlerinde, erkekler için otomobil ve çizgi film kahramanlarının resimleri kullanılır. Erkek çocuklar için mavi, kız çocuklar için pembe ağırlıklı renktir. Çiçek ve bebek gibi tasarımlarla, kız çocuklarına özel mobilya ürünleri üretilmektedir.

Çocuk boyuna özel olarak imal edilen youngchair ürünü, çocuk sağlığına özel tasarlanmıştır. Çocuk sağlığına özel tasarlanan bu ürün, renk ve desen bakımından da oldukça başarılıdır. Taşınması oldukça kolaydır. Özel çocuk odası dekor çalışmaları, çocuk ruhuna göre düzenlenmektedir. Bütün çocuk odası dekorasyon ve tasarım çalışmaları ile uyumlu olan Youngchair ürünü, estetik ve zarif bir görünüme sahiptir.

İskelet yapısı da, ayak yapısıyla uyumlu üretilmiştir, İlk anda dikkat çeken özelliği, mükemmel tasarımıdır. Görmeye değer renk ve tasarımı, uzman tasarımcılarımız tarafından geliştirilmektedir. Sanatsal işçilik ise, göze çarpan en önemli özelliktir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri