Bellona Genç Odası Sandalyesi Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Genç Odası Sandalyesi için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


Bellona Genç Odası Sandalyesi

Bir genç odasının en olmaz ise olmazları arasında tabi ki masa ve Bellona genç odası sandalyesi gelmektedir. Genç odasında kullanılan masanın boyut olarak yeterli olması dışında pek bir kriteri olmamasına rağmen, kullanılan genç odası sandalyesi oldukça önem teşkil etmektedir. Çünkü odasında vakit geçiren gençlerin çoğu ya ders çalışmakta ya da bilgisayarları ile ilgilenmektedirler.

Yani sürekli sandalye üzerinde oturmaktadırlar. Bu açıdan bakıldığında, genç odasında kullanılan sandalyenin oldukça ergonomik ve rahat olması gerekmektedir. Ayrıca bu sandalyenin dik durmaya olanak tanıması ve teşvik etmesi, yorulan belimize de destek sunması gerekmektedir.

Bu durumu bilen ve gençlerimizi hem sağlık hem de rahatlık açısından düşünen bellona, trio genç odası sandalyesi ile piyasaya giriş yaptı. Bellona trio genç odası sandalyesi ayrıca gençlerin göz zevkine de hitap etmektedir. Böylelikle Bellona trio genç odası sandalyesi gençlerin sadece ihtiyaçlarını karşılamak ile kalmayacak, aynı zamanda odalarına şıklık katacak.

Trio genç odası sandalyesi özellikleri

Öncelik ile trio genç odası sandalyesi bünyesinde 4 farklı renk seçeneği bulundurmakta. Böylece bu dört şık renkten biri mutlaka odanız ile uyum sağlayacak ve odanıza şıklık katacaktır. Trio genç odası sandalyesinde kullanılan renkler sezonun moda renkleri arasından olup, en çok tercih edilen renkler arasından seçilmiştir. Trio genç odası renk alternatifleri ise şu şekildedir;

Trio pembe mor: bu renkte sandalyenin oturma kısmı ve destek kısımları pembe olmakta, sırt kısmında kalan yerler ise morun uyumu ile tamamlanmaktadır.


Trio siyah kırmızı: şüphesiz ki birbirine en yakışan renk kombinasyonlarından başta geleni siyah ve kırmızıdır. Bellona bu uyumu odanızda da yakalayabilmeniz için trio genç odası sandalyesini siyah ve kırmızı renklerde üretti. Bu modelin oturma yeri ve kırmızı, sırtta açık kalan yerleri ise siyah olmaktadır. Destek kısımları ise yine kırmızı ile renklenmiş.


Trio turuncu siyah: bir diğer en çok tercih edilen renk ise siyah ve turuncu olmaktadır. Turuncu renk ile daha enerjik hissedeceksiniz. Trio turuncu siyah genç odası sandalyesinin oturma kısmı turuncu, sırt kısmında gözüken yerleri ise siyah olmaktadır. Bel ve sırt desteği ise yine turuncu ile tamamlanmış olmaktadır.


Trio Siyah yeşil: en son rengimiz ise trio siyah yeşil olmakta. Bu sandalyede kullanılan yeşil canlı ve fosforlu bir açık yeşildir. Dolayısı ile odanıza renk katacak ve enerjisini yükseltecek. Oturma kısmı yeşil olan sandalyenin, sırt kısmı siyahtır. Bel ve sırt destekleri ise yine aynı yeşil ile renklenmiş olmakta.


Trio genç odası sandalyesi tekerlekli olduğu için son derece kolay taşınabilir. 5 ayağı bulunan sandalyenin, bu ayaklara bağlı 5 adet tekerleği bulunmaktadır.


Ayrıca trio genç odası sandalyesinin yükseklik ayarı ile istediğiniz masa ile uyumlu hale getirebilirsiniz.


Trio genç odası sandalyesinin son ve en önemli özelliği ise son derece konforlu olmasıdır. Ayrıca bel ve sırt kısmında bulunan kabartmalar ile size destek sağlar.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri