Bellona Genç Odası Sandalyesi Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Genç Odası Sandalyesi için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Genç Odası Sandalyesi

Genişlik: (X)42.00cm

Derinlik: (Y)0.00cm

Yükseklik: (Z)90.00cm


Bellona Genç Odası Sandalyesi

Özellikle de gençler için son derece şık ve tarz bir görünüm sunan oldukça kaliteli bellona genç odası sandalyesi ile birbirinden değişik genç odalarına ayrı bir hava katacaktır. Bilindiği üzere gençler için odalarına sıra dışı ve aynı zamanda son derece iç açıcı renkler ile bezenmiş birbirinden değişik eşyaların konması oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Konan her türlü eşya için farklı bir aykırılık ve güzel bir espri yanı da olsun isterler. Bu tür bir nedenden dolayı da bu son derece güzel sandalye çeşidi her kısmı ile bir yandan farklı bir izlenim yaratırken aynı zamanda da oldukça kaliteli bir ürün olarak kendisini göstermektedir.

Bu noktada ise ilk bakışta dikkatleri hemen üzerine çeken oturma ve dayanma bölgesindeki son derece farklı ve oldukça hoş bu çark ve yuvarlak saatlerle dolu sandalye çeşidi her gencin beğeneceği türden bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Bu noktada ise bu tür bir Bellona time genç odası sandalyesi aynı zamanda iskelet sistemi olarak son derece kaliteli bir malzemeden yapılmıştır ve çok uzun bir süre kullanma imkânı vermektedir.

Bellona Genç Odası Sandalyesi Yapısı

Bilindiği üzere gençleri ister dışarıda isterse de kendi odalarında sürekli olarak son derece fazla bir şekilde hareketlidir. Bu tür bir nedenden ötürü de ders çalışırken ya da bilgisayarda oyun oynarken ani hareketler yapabilirler. Bu da hiç şüphesiz sandalyenin zarar görmesine sebep olur. Bunun için de bu time genç odası sandalyesi son derece sağlam bir iskelet yapısı ile tasarım yapılıp üretilmiş ve bu noktada üzerinde istenildiği kadar zorlama yapılsın kolay kolay bozulmamaktadır.

Özellikle de bu sandalye çeşidinin üst kısmındaki son derece hoş görünümü olan birbirinden farklı tarzlar ile yaratılmış saat ve çark çeşitleri ile büyük bir görsel çeşit sunulmaktadır. Bu noktada ise sağlamlık bölümünde ayak kısımlarına da bakmak gerekirse ince uzun bir tasarım ile yapılmış olan bu son derece şık ayaklar çok uzun bir süre kullanım fırsatı vermektedir.

Time Genç Odası Ürün Özellikleri:

Aynı zamanda üst kısmı ile de son derece büyük bir uyum içerisinde olan bu sandalye çeşidi her türlü genç odası için ayrı bir özellik katmaktadır. Bu noktada üstelik hem oturma hem de dayanma kısmında özel bir üretim ile yapılmış olan minder çeşitleri ile son derece kaliteli bir şekilde çok uzun bir süre oturtma olanağı vermektedir.

Bu sayede birçok genç her hangi bir şekilde bir rahatsızlık duymadan istediği kadar dikkati her hangi bir şekilde dağılmadan ders çalışma olanağı bulabilir. Bu noktada elbette Bellona time genç odası sandalyesi erkek ya da kız hiç fark etmez büyük bir keyif içerisinde son derece rahat bir şekilde kullanabilir. Genişliği 42 cm olan bu sandalye çeşidinin uzunluğu 90 cm’dir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri