Bellona Nora Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Nora Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)88.00cm

Derinlik: (Y)83.00cm

Yükseklik: (Z)94.00cm


Bellona Nora Berjer

Her evin odasında bir köşede son derece şık bir görünüm sergileyecek ola bu son derece güzel tekli koltuk ile uzun bir süre her hangi bir sorun yaşamadan oturmak mümkündür. Özel bir tasarım ile yapılmış olan bu güzel koltuk takımı sırt kısmının özellikle de geniş tutulması ile bel ya da sırt ağrısı olan var ise o zaman bu güzel koltuk ile çok uzun bir süre oturma şansını bulabilir. Üstelik televizyon başından kalkmayan ya da örme işler yapan birçok erkek ya da kadınlar adına oldukça büyük bir kolaylık sağlayacaktır. İki kenar kısmındaki tam istenilen bir mesafe ile yüksek tutulmuş kol kısımları rahat bir oturma imkânına daha da fazla bir şekilde fırsat vermektedir. Bilindiği üzere her hangi bir oturma koltuğu için en önemli durumlardan birisi hiç şüphesiz kol kısımlarıdır ve bu sayede rahatlık kolların dayandırılması ile daha fazla bir şekilde pekiştirilir. Bu tür bir nedenden dolayı da nora berjer tekli koltuk rahatlık noktasında son derece güzel bir imkân vermektedir.

Rahat oturma imkânı

Görsel açıdan da bakılacak olursa eğer Zigana açık mavi rengi son derece şık bir görünüm sergilemektedir. Aynı zamanda dayanma noktasında yapılan tam simetri ile tasarım yapılmış iki yuvarlak düğme oldukça hoş bir görünüm sergilemektedir. Tüm bunların yanında portatif yapısı ve aynı zamanda köşeleri hem sert hem de hafif kavisli bir tasarın ile yapılmıştır ve bu sayede ayrı bir görsellik kazanmış durumdadır. Bir yandan oldukça modern bir görünüm verirken bir diğer yandan da son derece sade bir izlenim ile de gözleri her hangi bir şekilde yormamaktadır.

Bu portatif yanı ile de aslına bakılırsa her evin odasına ya da hatta birçok farklı iş yeri için de son derece güzel bir görünüm vermektedir. Elbette bu noktada oturma kısmı için de konuşmak gerek. Geniş tutulmuş olan son derece yumuşak yastığı ile büyük bir konfor fırsatı sunan bu güzel koltuk takımı ile herkese dilediği gibi güzel bir koltuk çeşidinden sahip oluşabilmektedir.

Bellona Nora Berjer şık tasarım ve renk seçenekleri

Ön tarafında bulunan koltuğa paralel bir şekilde eklenmiş olan bellona nora berjer takımı ayrı bir görsel şık görüntü kazanmış durumda. Ölçülerine gelinecek olursa bu son derece şık koltuğun genişliği 8 cm iken derinliği 83 ve yüksekliği de 94 cm olarak tasarım yapılmıştır. Yani her odaya ya da odaların her bir köşesine son derece rahat bir şekilde bu Nora Berjer tekli koltuk takımı yerleştirilebilir. Üstelik rengi ve görünümü itibari ile istenilen her hangi bir odanın içindeki eşyalara da son derece rahat bir şekilde uyum sağlayabilmektedir. Artık uzun bir süre oturmak isteyen bir kişi için bu şık bellona nora berjer koltuk takımı oldukça büyük bir rahatlık ve huzur sunacaktır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.