Lisbon Berjer Tasarımı Fiyatı


156 puan
Puan ver

Lisbon Berjer Tasarımı için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)97.00cm

Derinlik: (Y)92.00cm

Yükseklik: (Z)97.00cm


Lisbon Berjer Tasarımı

İnsanlar evlerindeki yerleşime ve eşya seçimine büyük önem verirler. Çünkü evin konumundan ziyade içinin güzelliği ev sakinlerini etkiler. Elbette ki her detay büyük önem arz etse de her isteyen her istediği şekilde evini döşeyemediği sürece mutluluk nasıl gelebilir ki? Bunun için doğru ve olması gereken şekilde eşya seçimi yapmak çok kritiktir. Oturma grupları olsun, baza ve diğer unsurlar olsun ev en güzel hali ile hazırlanmalıdır. Bu noktada oturma gruplarını tamamlayan ya da tek başına kullanılarak asil bir görüntü yakalanmaya çalışılan berjerler de öne çıkar. Çünkü berjerler hem misafir ağırlarken hem de insanların dinlenme amaçlı ya da farklı bir şekilde kullandıkları eşyalar olarak bilinirler. İşte Lisbon Berjer de bu alandaki en uygun ürünlerden biri olarak tarafımızdan titizlikle tasarlanmıştır.

Bellona Lisbon Berjer Özellikleri

Bir berjerin seçimi sırasında önemli olan kritik bazı detaylar vardır. Söz konusu detaylardan ilki, elbette ki kumaş kalitesidir. Yani kişi, berjere dokunduğu zaman o kaliteyi ve hoşluğu hissetmelidir. Özellikle de dokusundaki narinlik aynı zamanda ürünün naifliğini de simgeleyecektir. Bu ve benzer sebeplerden dolayı tuşe ve kalite son derece önem taşır. Bunun yanı sıra Lisbon Berjer ürününde de görüldüğü üzere estetik açıdan önem taşıyan ürünler daha çok göze batmaktadır. Çünkü evin diğer eşyaları ile, halılar ile ya da duvar renkleri ile uyum sağlaması gereken söz konusu berjerler bu nedenden dolayı güzel ve hoş görünmeli, desenleri de ona göre seçilmelidir. Lisbon Berjer kalite yönünden olduğu gibi estetik yönden de çok başarılı ve iyi bir üründür.

Lisbon berjer sizlere harika bir oturma keyfi yaşatır

Kullanım alanı olarak bakıldığında oturma odasına ya da salona konulabilen bu berjer ile pek çok misafir de ağırlanabilir. Bunun yanında yine fazlası ile güzel bir biçimde değerlendirilen Lisbon Berjer siz değerli müşterilerin rahatı için kış bahçesi veya balkonlarda da kullanılabilir. Bulunduğu yerin atmosferini değiştiren ve olumlu yönleri ile insanlara iyi hissettiren bu ürün en uygun fiyatlara satışa çıkarılmıştır. Dilerseniz siz de bu harika ürünü inceleyebilir ve karar verirken oldukça içinize sinecek olan bir ürünü sipariş edebilirsiniz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.