Liona Berjer Bellona Fiyatı


156 puan
Puan ver

Liona Berjer Bellona için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)85.00cm

Yükseklik: (Z)100.00cm


Liona Berjer Bellona

Liona Berjer Bellona

Bellona mobilya takımlarının yeni yılla birlikte gerek yeni evli çiftler için gerekse evini yenilemek isteyenler için çok özel bir tasarımı bulunmaktadır. Bu bakımdan da öne çıkmakta olan çeşitli nitelikleri bulunarak berjer tasarımlarındaki birbirinden yeni özelliklere barınarak Liona berjer köşe takımı modeli geliştirilmiştir. Bu mobilya takımı bakımından da öne çıkmaya devam eden nitelikli unsurlarına bu makalede yer vermek ve de böylece tüm tasarım özellikleri hakkında ayrıntılı bilgileri sunmak esas amaç edinilmiştir.

Bellona mobilya takımlarından birisi olan liona berjer köşe takımı modeli diğer köşe takımı modelleri gibi yüksek ayak tasarımıyla öne çıkan yeni ve fonksiyonel özelliklerine sahiptir. Bu ergonomik özelliğiyle hem dinamik hem de kolay temizlenebilir bir nitelik yansıtarak sürekli olarak işlenebilir bir tutum yansıtmaktadır.

Kanserojen maddelere karşı tam koruma

Liona berjer takımı tasarımına yönelik olarak kanserojen maddelere karşı koruma sağlayan tasarıma yer verilerek kimyasal özellikler barındırmayarak kendisine has tasarımlar bulundurmuştur. Bu özelliklerinin yanında kolay temizlenebilir olan deri tasarımıyla da yine kendisine has tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

 Yumuşak kumaş dokusuyla daha da ergonomikleştirildi

Bir köşe takımından beklenen sadece onun fonksiyonel olması değildir elbette. Çünkü kendimizi en rahat hissettiğimiz yerimiz olan evlerimiz mobilyadaki rahatlık, konforluk yani ergonomik tasarıma da sahip olmalıdır. Bu tasarımlardan yoksun olan bir mobilya takımı her ne kadar işlevsel özelliklere sahip olursa olsun kesinlikle ama kesinlikle tercih edilmeyecektir. Yumuşak kumaş dokusuyla daha da konforlu ve ergonomik hale getirilen birbirinden öne çıkan özellikleriyle bellona liona berjer köşe takımına yönelik kolay temizlenebilir hassaslığa sahip olmuştur.

Berjer takımındaki ölçülerde de özel yenilikler

Köşe takımlarına yönelik olarak Liona Berjer köşe takımında özel yeniliklerle dolu tasarımlarının yanında belli başlı nitelikleriyle özel ölçütleri bulundurulmaktadır. Berjer takımındaki ölçütleri hem yüksek ayak tasarımlarına yönelik olarak tasarlanmış haliyle dikkatlerden kaçmayan yenilikleriyle öne çıkmaya devam ederek bunun yanında Berjer takımına dönük olarak da hem genişlik hem derinlik hem de yükseklik bakımından son derece özel ölçülere sahiptir.

Bu anlamda 84 cm eninde 85 cm derinliğinde ve 100 cm yüksekliğinde tasarlanarak bütün bu tasarımlarında özel yeniliklerle daha işlevsel hale getirilmiş olmaktadır. Bellona liona berjer köşe takımında da sağ ve sol alternatifli köşe takımı yeniliklerine yer verilmiş olması yönüyle diğerlerinden farklı bir unsur görülmektedir.

2017 yılının yeni tasarım ve yeni trendi olmaya bundan sonra da devam edecek olan bu son derece nitelikli gelişmeler hep birlikte düşünüldüğünde hem kolay temizlenebilir kumaş tasarımına hem de kanserojen maddelerden arınık haldeki deri yapısıyla orijinalitesini korumaya devam etmektedir. Bütün bu orijinal özellikleriyle gerek ergonomik gerek ekonomik gerekse işlevsellik bakımından süregelen yöntemleriyle daha da geliştirilmiş yöntemleriyle başlı başına farklı yanlarını oluşturmaya devam etmektedir.


Yorumlar (1 Yorum)

    Hamdi

    Kumaşı oldukça kaliteli görünüyor. Farklı renk seçenekleri mevcut mu?

Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Deri

Kolay temizlenebilir özellikte deri kullanılmıştır.

Phthalate Free

Bellona ürünlerimizde kullanılan deriler kanserojen etkiye sahip Phthalate türü toksit kimyasallar içermez