Diamond Berjer Bellona Fiyatı


156 puan
Puan ver

Diamond Berjer Bellona için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri


Diamond Berjer Bellona

Her türlü evin köşesine güzel bir şekilde yakışacak olan bu diamond berjer tekli koltuk takımı ile son derece kaliteli bir koltuk çeşidine sahip olunabilir. Her noktası ile oldukça şık ve aynı zamanda zengin bir görünüm hissettiren bu berjer çeşidi hanımları birçok değişik oturma odasına ya da salonlarına koymak adına son derece büyük bir oranda teşvik edecektir.

Özellikle de tüm görseli ile herkesin odasında gururla bulunduracağı bir ürün çeşididir. Özellikle de tam bir yumuşaklık hissi uyandıran açık krem rengi ile de gözler her hangi bir şekilde yorulmamaktadır. Bu tür bir durum içinde özellikle de dayanma kısmının o bombe bir özel tasarım ile yapılmış olan bu şekli sayesinde son derece hoş bir görünüm yakalanmış durumdadır.

Aynı zamanda sunduğu o büyük yumuşaklık ile de büyük bir konfor imkânı vermektedir. Bu noktada üzerindeki çukurlar da yine bu güzel tekli koltuk takımı için ayrı bir şıklık vermiş durumdadır. İlk bakıldığı zaman en dikkat çeken kısımlardan biri ise hiç şüphe yok ki iki farklı yanında duran kol kısımlarıdır.

Kaliteli ve harika kumaş dokusu ile bellona berjer modelleri

Bu kollar ise diğer birçok tekli berjer koltuk çeşidine göre oldukça kısa bir tasarım halinde yapılmış durumdadır. Bu da oturma kısmını çok daha fazla bir şekilde arttırmakta ve daha rahat bir oturma imkânı vermektedir. Zaten bu bellona diamond berjer tekli koltuk çeşidinin minderi de ayrıca son derece özel bir tasarım ile yapılmış durumda ve bu sayede he ne kadar uzun bir süre oturulursa oturulsun her hangi bir önemi yok çok uzun bir süre hiçbir bel ya da sırt ağrısı olmadan oturma keyfi yaşanabilir.

Ve bu sayede birbirinden değişik iş çeşitleri yapılabilir. Bunlar arasında kadınların son derece rahat bir şekilde iş örmesi ya da hem erkek hem de kadınların gazete okuması ve tv seyretmesi büyük bir keyif ve konfor içerisinde yapılabilecektir. Yani bir yandan büyük bir konfor garantisi sunulurken, aynı zamanda da son derece zengin bir hava her evin odasına gelmektedir.

Bellona Diamond Berjer Oturma Alanı:

Elbette diğer birçok berjer tekli koltuğu göre bu bellona diamond berjer çeşidinin ayak tasarımları çok daha yüksek tutulmuş ve bu sayede oturma ve kalkma anında çok daha büyük bir şekilde kolaylık sağlanmış durumdadır. Özellikle de baştan sona yani yukarıdan aşağı doğru her noktada için verilmiş olan kavisler sayesinde son derece güzel bir hava katılmış durumdadır.

Parlak beyaz rengi de ayrıca son derece hoş bir görsellik vermektedir. Bu noktada özellikle de arka ayakları özel bir tasarın sayesinde dışa doğru bir kavis verdirilen bu oldukça şık diamond berjer tekli koltuk çeşidi bu sayede artı bir sağlamlık garantisi vermektedir. Bu da uzun bir süre kullanım olanağı sunmaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı