Bellona Venosa Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Venosa Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)82.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)93.00cm


Bellona Venosa Berjer

Ev dekorasyonu vazgeçilmezleri arasında kendisine yer bulan berjerler, rahatlığına düşkün ve konfordan taviz vermeyenler için son derece önemli bir yere sahiptirler.

Evlerinde berjer şıklığını gözler önüne sermek isteyenler için Türkiye’nin ev tekstili ve mobilyasında en kaliteli markalardan biri olmanın haklı gururuyla hizmet vermekte olan Bellona Venosa Berjer modelini siz değerli müşterilerinin beğenilerini sunmaktadır.

Hep daha iyiyi, güzeli ve modern tasarımları tercih edenler için mükemmel ürünleri kaliteden taviz vermeyen herkesin beğenisine sunmaktadır.

Bellona Venosa Berjer Şıklığına Evinizde Mutlaka Yer Ayırın

Yeni nesil tasarımları ve maksimum konforu evinize getiren Bellona Venosa Berjer modeli ile siz değerli müşterilerinin beğenilerine sunuyor. Yorucu geçen bir iş gününün ardından evinizin kapısından girdiğiniz anda kendinizi üzerine atarak tüm yorgunluğunuzu bir anda unutacağınız rahatlığa ve tasarıma sahip olan Venosa Berjer evinizde olması gereken olmazsa olmazlar arasındadır.

Evinizin bir köşesinde huzur içinde kitap okuyabileceğiniz bir bölüm oluşturmak istediğinizde de tercih edebileceğiniz en güzel seçeneklerden biri olan berjerler oldukça rahat ve kullanışlı yapıya sahiptirler.

Türkiye’nin en popüler ev tekstili ve mobilyası markalarından biri olan Bellona’dan evinize gelen Venosa Berjer’e yer açarak kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın.

Günün yorgunluğunu keyifle dinlenerek, üzerine oturduğunuz Venosa Berjer konforu ile atmaktan kendinizi mahrum bırakmayın. Bellona’nın üstün kalitesiyle siz değerli müşterilerinin evinde kendisine yer bulan Bellona Venosa Berjer sağlığa zarar vermeyen süngerler kullanılarak üretildiğinden, konforu yaşarken sağlığınızdan taviz vermiş olmazsınız.

Yumuşak dokusu sayesinde son derece rahat bir ortam barındırır.

Ne kadar kirlenirlerse kirlensinler, yüzeylerini kaplayan kolay temizlenebilir deri özelliği sayesinde her zaman ilk günkü gibi canlı renkte ve hijyenik görünmelerini sağlamak için çok fazla efor harcanmasına gerek duyulmaz.

Bellona Venosa Berjer sahip oldukları yüksek ayakları sayesinde hem görsel bir zenginlik ziyafeti yaşatır hem de temizlik esnasında, ileri geri çekme, sağa sola itme gibi temizliği çileye dönüştüren gereksinimler yaşamazsınız.

Bellona Aden S Berjer’in ölçüleri; (X) 82,00 cm genişliği sayesinde mükemmel bir konforu sunar, (Y) 88,00 cm derinliği ve (Z) 93,00 cm yüksekliği ile modern bir tasarım ve kullanım konforu sunmaktadır.

Evinizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan Bellona Venosa Berjer Lilyum Duru Yeşil renk ve üzerindeki son derece şık ve zengin bir görüntü ortaya çıkaran düğme uygulamaları ile beğenilerinize sunuluyor.

Ayrıca Fishon Pembe renk ve Real Beyaz deri uyumunun muhteşem halini son derece şık düğme uygulamasıyla buluşturan mükemmel bir tasarıma sahip.

Bellona Venosa Berjer modeli tercih edilebilecek en güzel seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Ev dekorasyonunda şıklığın ve konforun tamamlayıcısı olma niteliğine sahip olan berjer konforundan kendinizi mahrum bırakmayın.

Bırakın eviniz zarafetiyle göz kamaştıran Bellona Venosa Berjer modelleriyle daha da güzel ve konforlu bir hale gelsin.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.