Bellona Tina Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Tina Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)94.00cm


Bellona Tina Berjer

Evinin son derece ferah bir hale gelmesini isteyen birçok kadın için özellikle de bu tür bir tina berjer tekli koltuk çeşidi istenilen her türlü odaya büyük bir gönül rahatlığı içerisinden konabilir.

İlk bakıldığı anda zaten insanın içine açan son derece hoş desen şekilleri her kadın bu güzel koltuğa hayran kalacak.

Alt kısmı tamamen beyaz bir renk ile bezenmiş oldum bu hoş koltuğun üst kısmına ise her kısmına belirli bir aralıklar ile yapılmış olan ve birçok farklı rengin de kullanıldığı birbirinden değişik çiçek desenleri yapılmış durumdadır.

Bu noktada ise birçok farklı renk ve çiçek modelleri ile bezenen bu güzel koltuk çeşidi her türlü eşyanın yanına son derece güzel bir şekilde uyum sağlayabilir.

Bellona tina berjer için ne söyleyebiliriz?

Geniş tutulmuş olan dayanma noktası ise hafif geriye doğru özel bir tasarım ile yapılmış durumda ve bu sayede ne sırt ağrısı ve bel ağrısı hissedilecek. Çünkü bu sayede tüm vücut eşit bir oranda kaplanmaktadır.

Aynı zamanda kol kısımları ile ilk açıdan görünüm olarak son derece şık bir izlenim yaratmaktadır. Her iki kısım da dışa doğru hafif bir kavis verdirilerek özel bir tasarım yapılmış ve bu sayede hoş bir görünüm yakalanırken bu bellona tina berjer koltuk çeşidi için aynı zamanda kollar dayandırıldığı zaman güzel bir konfor imkânı yakalanabilmektedir.

Tam bir parlak beyaz ile tasarım yapılmış olan ayak kısımları ise şıklığını daha da fazla bir şekilde pekiştirmektedir. Özellikle de keskin hatları ve aşağı doğru hafif incelmesi ile ilk bakışta dikkati en fazla bir şekilde çeken bölümlerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Aynı zamanda son derece sağlam yapısı ile oldukça uzun bir süre kullanım olanağı sunmaktadır.

Aynı zamanda istenildiği kadar oturulsa dahi her hangi bir şey fark etmez en ufak bir sallantı ya da sorun yaratmaz. Üstelik son derece portatif yapısı ve ayı zamanda sağlam ayakları sayesinde istenilen her hangi bir yere son derece rahat bir şekilde bu tina berjer tekli koltuk çeşidi taşınabilir.

Özellikle de bombe şeklindeki kalın minder kalitesi ile tv seyretmeyi ya da uzun bir süre gazete okumayı veya da iş örmeyi son derece fazla seven kadınlar için herkes adına keyifli bir oturma imkânı vermektedir.

Bellona tina berjer ürün özellikleri:

Genişlik olarak 84 cm olan bu güzel bellona tina berjer koltuk takımı aynı zamanda derinliği 86 cm ve yüksekliği ise 94 cm olarak tasarım yapılmıştır.


Bu son derece uygun ölçüleri sayesinde de istenilen her hangi bir yere yani tüm odaların köşelerine oldukça güzel bir şekilde yakışacak ve hoş bir görünümü de yanında getirecek.


Aynı zamanda sağlam iskelet yapısı ile de çok uzun bir süre en ufak bir yaşanmadan kullanım olanağı vermektedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.