Bellona Style Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Style Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)94.00cm

Yükseklik: (Z)96.00cm


Bellona Style Berjer

Bellona ev tasarımında ufkunuzu genişletecek yeni ürünleriyle karşınıza çıkmaya devam etmektedir. Sportif havası ile farklı ve ağır bir duruşa sahip Bellona style berjer, sadece kıyafetlerinde değil eşyalarında da sportif havayı yansıtmak isteyenler için mükemmel bir tasarım…

Bellona Style Berjerinin Avantajları

Modada sadece kıyafetleriyle değil ev tasarımlarıyla da farklı ve yaratıcı kombinler isteyenler için üretilen Bellona style berjer, ilk bakışta görünümüyle tam dinlenmelik bir koltuk izlenimi vermektedir.

Bellona üretimi olan style berjer, görünümüyle barındırdığı konforu yansıtarak cebinde akrep olanları bile etkileyecek bir havaya sahip… Bellona, mobilya modasında çığır açan yeni ürünleriyle uzun süredir hizmet vermenin de getirdiği tecrübe ile artık ev eşyalarında göze hitap etmenin ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Ürünlerini bu bilinç ile üreten firma, gayet başarılı tasarımları ile göz hitap etmeyi her dönemde başarmaktadır.

Bellona style berjer, ne kadar rahat olsa da insanları etkilemek için önce görüntünün önemini ortaya koyan bir ustalıkla tasarlanmış, çok ince zevklere hitap eden özelliğiyle sportif görünmeyi seven herkes için bayılarak kullanılacak bir üründür.

Görüntüsü ile bile bu kadar etkileyici olan style berjerin diğer özelliklerinden de bahsedecek olursak önce renginden başlamak gerekir. Bellona Style Berjerin koltuk sırtının kaplandığı füme rengi dışında yan taraflarının yarısında beyaz renk kullanılmıştır. Koltuğun yan tarafının diyagonal bir kırmızı kalın şeritle bölünmesi ve kalın diyagonal çizginin üst kısmının gri alt kısmının füme rengi olması koltuğa sportif bir hava katmıştır.

Koltuğun oturulan kısmı ve yaslanılan kısmındaki yastık da krem-bej şeklindedir. Spor şıklık barındıran bu haliyle bir sportif eşya dükkânında inanılmaz derecede şık bir tasarım eşyası olma özelliği taşır.

Style Berjer renk ve kumaş kalitesi

Bunun dışında koltuğun renkleriyle uyumlu dekore edilmiş bir ofis ortamında kullanılmak için de harika imkân vermektedir. Ürün evde de güzel bir dekor ile muhteşem bir oda tasarımı yapmak için uyumludur.

Berjerin iki ayrı renk tasarımı bulunmaktadır. Diğer tasarım şekli ise sırtı füme renginde yan tarafları yine diyagonal olarak ikiye bölünmüş ancak diyagonal çizginin üst tarafı krem-bej renginde alt tarafı fümedir. Ortasındaki kalın çizgi de yine krem-bej şeklindedir. Bu koltuğun oturma kısmı ve yaslanılan kısmı da krem-bej şeklinde tasarlanmıştır.

Kombin yapmak benim işim diyenler için son dönemin muhteşem tasarımlarını alıcıları ile buluşturan Bellona, ürünlerinde insan sağlığına verdiği önemle de son derece başarılı üretimlerle yoluna devam etmektedir.

Bellona Style Berjer’in genişliği 84 cm. yüksekliği 96 cm. derinliği 94 cm.’ dir. Sağlığa zarar vermeyen sünger dokusunun yanında yumuşaklığı ile son derece rahat ve konforlu olması özellikle rahatına düşkün kişiler için bulunmaz fırsattır.

Her üründe olduğu gibi Bellona üretimi olan bu üründe de temizlik yaparken kolaylık sağlayacak yüksek ayaklar bulunmaktadır. Hem şık hem de insan hayatını kolaylaştıran tasarımlarıyla Bellona, ürün çeşitlerini arttırdığı oranda müşteri potansiyelini de genişletmeye devam etmektedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı