Bellona Pamira Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Pamira Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)86.00cm

Derinlik: (Y)84.00cm

Yükseklik: (Z)93.00cm


Bellona Pamira Berjer

Mobilya takımlarına yönelik olarak belli başlı unsurlar açısından 2017 serisine dönük yeni mobilya trendleri geliştirilmiştir. Bunlardan Pamira berjer mobilya takımı da bu berjer tasarımlarından biri olma özelliğini korumaktadır.

Bu açıdan da öne çıkmaya devam eden tüm yönleri düşünülerek ortaya konulan gelişmeler vurgulanarak süreklilik esasına dayanarak işlevsellik, ergonomik ve ekonomiklik bakımından Pamira berjer köşe takımına yönelik olarak dikkat çeken özelliğe sahiptir.

Pamira Berjer köşe takımı hakkında

Pamira berjer köşe takımı en zarif ve en doğal renkleriyle mobilya modelleri arasındaki güçlü konumunu sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle mint yeşili, pudra ve su yeşili bakımından kendisine has çeşitli Pamira berjer modellerini üzerinde barındıran bu köşe takımlarına yönelik birçok tasarımlar oluşturulmuştur. Bu yeni oluşturulan özellikleri şu şekilde belirtmek mümkündür:

Yüksek ayak tasarımıyla daha kolay temizlik; yükseltilmiş ayak tasarımlı berjer tasarımıyla gerek berjer köşe takımlarının temizlenmesi gerekse köşe takımının ayakuçlarının kolaylıkla temizlenebilir olması imkânı getirilmiştir.

Bunun yanında sunmuş olduğu belli başlı özellikler açısından son derece öne çıkmaya devam etmekte olan fonksiyonel tasarımıyla daima alt yapısı sağlam tasarımlar oluşturulmuştur.

Kanserojen maddelerden arınık doğal deri; kimyasal madde içermeden imal edilmiş olan sünger, deri koltukları ve berjerleriyle kanser tehlikelerinden uzak bir üretim oluşturmaya devam eden yönüyle Pamira berjer köşe takımının Bellona mobilya markasına özel tasarımı bir başka özel yanını oluşturmaktadır.

Yumuşak kumaş dokusu; önemli bir diğer tasarımı da ergonomik yönüne yöneliktir. Konforlu ve yumuşacık olması münasebetiyle Bellona Pamira berjer köşe takımına yönelik yapılan hassas tasarımlarıyla daha modern bir estetik ve daha konforlu bir tasarım harikası ikisi birlikte bir arada oluşturulmuştur.

İşte bütün bu yönleriyle de yakından anlaşılacağı üzere daha estetik bir görünüş ve daha işlevsel bir özellik kazandırılmıştır.

Pamira berjerin özel renk seçenekleri

Pamira berjer köşe takımının kendisine has renk tercihleri de yine öne çıkan belli başlı yanlarından birisini oluşturmaktadır. Belli başlı özelliklerinden olması açısından Bellona Pamira berjer köşe takımının özel renk seçeneklerine sahip temel çeşitli seçenekleri de onu özel kılan estetik duruşunu sergilemektedir.

Zero mint yeşili, Zero su yeşili ve Zero pudra olarak üç farklı renk seçenekleriyle tam bir tasarım harikası mobilya tasarımı olma unsurunu yansıtan birbirinden öne çıkan yönleriyle bütün özel tasarımlı trend mobilya tasarımlarını oluşturmaktadır.

2017 yılıyla beraber öne çıkmaya devam eden tüm bu tasarımlar düşünüldüğünde de ne denli ileriye yönelik olarak Pamira berjer köşe takımının kendisine özgün renk seçenekleriyle çok estetik bir duruş sergilenmektedir.

Sergilenen bu özelliklerinin yanında tamamen işlevsel olması yönüyle de oda yapınızla birlikte uyumluluk gösteren sağ ve sol alternatifli berjer köşe takımları da düşünüldüğünde de ev dekorasyonundaki estetik duruşunun ne denli öne çıkmış olduğu da daha rahat bir biçimde gözler önünde durmaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.