Bellona Malpensa Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Malpensa Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)77.00cm

Derinlik: (Y)90.00cm

Yükseklik: (Z)93.00cm


Bellona Malpensa Berjer

Yeni yılın en özel şık ve ergonomik köşe takımı yeniliklerinden Bellona Malpensa berjer de trend olmaya devam edeceğe benziyor. Kendisine özel tasarımı, işlevsellik ve ergonomik yönlerinin birlikte düşünülüşü gibi çifte yönleriyle tutulan trend mobilya tasarımı olarak Bellona tarafından piyasaya tanıtılmıştır.

Kendisine özel olarak tasarlanan belli başlı tüm özellikleri yönünden ilgi çeken tasarımlarını üzerinde barındırmaya devam eden çeşitli yönlerini birlikte bulundurarak berjer köşe takımı modelleri arasında en ilgi çekici modellerden olmaktadır.

Onu ilgi çekici kılan çeşitli yönlerini ise şu şekilde alt başlıklar halinde vermek adeta bir gerekliliktir.

Ceviz ayak veya beyaz ayak seçenekleri ile caprice krem rengi

Malpensa berjer köşe takımının en ilgi çeken yanı fonksiyonel tarafından çok onun estetik, şık tasarımı oldu. Bu açıdan da bu Malpensa berjer modelini tercih edenlerin aradıkları ilk şey görsel zenginliği olmuş ve bundan sonra da olmaya devam etmiştir.


Elbette kendisine özel yüksek ayak tasarımıyla da işlevsel yönleri bulunan bu mobilya takımında daha çok kendisini öne çıkaran bu değil estetik duruşu olmuştur.


Estetik duruşuna yönelik olarak sağlanan en ilgi çeken mobilya tasarımına bağlı olarak renk seçenekleri açısından hem ceviz ayak hem de beyaz ayak seçenekleriyle göz doldurmaya devam etmektedir.


Caprice krem modelinin alternatifli renk seçeneklerini oluşturan hem ceviz ayak hem de beyaz ayak modelinde temel bakımdan nitelikli bir biçimde Malpensa berjer köşe takımının estetik duruşu ve asaleti daha da öne çıkmaya şimdiden başlamış olmaktadır.


Bu yönleri açısından da onu daha asil ve zarif kılan renk seçeneklerinin varlığı bir kez daha yadsınamaz gerçeklik olarak kendisini göstereceğe benzemektedir.

Bellona Malpensa berjer kimyasal madde içermeyen imalatı da bir yenilik

Bellona tasarımının yeni trend köşe takımlarında hassasiyetle üzerinde durmuş olduğu mobilya takımlarında kanserojen maddelerden arınmış halde imalat olmuştur.

Bu anlayış doğrultusunda kimyasal maddeler içermeyen tamamen doğal reçinelerden imal edilmiş olan Bellona Malpensa berjer takımı 77 cm enine, 90 cm boyuna tasarım göstermiştir.

Bu tasarımını 93 cm’lik derinliğiyle tamamlamış olan bu en yeni üretimde yeni bir tasarım harikası da evini yenilemek isteyenlerin ev dekorasyonunda dikkat çektikleri modellerin başında gelmiştir.

Bu öne çıkan tasarımları bakımından da son derece öne çıkmakta olan temel özellikleri tümüyle doğal imalatlı marangoz işçiliği göstermektedir.

Özellikle cevizden imal edilmiş ayakları onu ahşap sanatının özgün örneklerine yaklaştırırken yine caprice krem renk dokusu da onu modernlikle sentezleyen bir başka yönü olmuştur.

Bu da denebilir ki hem gelenekselliği hem de modernizmi bir arada sentezleme kabiliyetine sahip olmuş Bellona Malpensa berjer tasarım harikasını ortaya koyması açısından son derece öne çıkan tasarım örneğini yansıtmaktadır.

Yansıttığı bu ev dekorasyonundaki tasarım unsurlarıyla tamamen işlevsellik göstermeye devam eden tüm yönleri bundan böyle de yenilikçi yanıyla sürecektir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.