Bellona Line Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Line Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)84.00cm

Derinlik: (Y)86.00cm

Yükseklik: (Z)92.00cm


Bellona Line Berjer

Bellona her zaman olduğu gibi şıklık ve kalite de ki farkını line berjer ile göstermiş bulunmaktadır. Eğer sizin de evinizde ki boş alan için berjer ya da berjerlere ihtiyacınız varsa mutlaka Bellona line berjer seçeneğini değerlendirin.

Zira Bellona line berjer, hem şıklığı hem de üstün konforu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanılan çiçekli kumaşı ile evinizi ferahlatacak ve bahar havası getirecek olan berjer, aynı zamanda oturma grubunuz ile de yüksek uyum sağlayacağından şüpheniz olmasın.

İster oturma grubunuz ile takım yapabileceğiniz line berjer, dilerseniz sehpanız ile uyum sağlayarak en güzel kahvelerinizi içtiğiniz bir köşe yaratabilirsiniz.

Bellona line berjer özellikleri

Siz de evinizde Bellona line berjeri görmek istiyorsanız, öncelik ile ürün ölçüleri ile mekânınızın ölçülerini karşılaştırma yapmanızı öneriyoruz. Böylece ürün evinize geldiği zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Bellona line berjerin ölçüleri ise şu şekilde belirlenmiştir;

Genişlik 84 cm

Derinlik 86 cm

Yükseklik ise 92 cm dir.

Ayrıca Bellona line berjerin sizi cezbedebilecek diğer özellikleri şu şekilde olmaktadır;

Ürünün şuan da iki rengi bulunmaktadır. Bu renkler safir pembe ve safir mavi olarak isimlendirilmiş renkler olup, üzerinde büyük çiçek desenleri mevcut olmaktadır.


Bellona line berjerin sırt kısmı hafif bir açı ile genişleyerek yükselir. Ve ortadan bir çizgi ile bölünmüş gibi durmaktadır. Bu şıklığı ise, yine sırtında bulunan bir adet düğme perçinlemektedir. Böylece daha spor şık bir hava yakalanmaktadır.


Bellona tüm ürünlerin de sağlığa zarar vermeyen materyaller kullanmakta ve ürünlerini bu şekilde üretmektedir. Yine Bellona line berjerde de aynı hassasiyet ile davranan Bellona, kullandığı süngerde hiç bir şekilde sağlığa zararlı bir madde barındırmamaktadır ve bunun teminatını sunmaktadır. Ayrıca Bellona line berjerde kullanılan kumaşta, sağlık açısından hiç bir sakınca teşkil etmez.


Bellona line berjerde kullanılan dokuma kumaşı ise ekstra yumuşak dokusu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.


Bellona line berjerlerin bir diğer dikkat çeken özelliği ise yine kumaş kaplaması ile alakalı olmaktadır. Kullanılan kaplama kumaşı leke tutmayan bir özellikte olup, her hangi bir leke ile karşılaşıldığında sabunlu bez ile kolayca temizlenmekte ve lekeden arınmaktadır.


Bir diğer temizlik hususu ise koltuğumuzun altı ve arkasıdır. Bilindiği üzere bayanlar temizlik yaparken mutlaka koltuklarının altını da temizlemek istemekte, fakat koltukları yerlerinden oynatırken ekstra yorulmakta ve zorlanmaktadırlar. Bu durum ayrıca zaman kaybı olarak ta karşımıza çıkmaktadır. İşte bu yüzden Bellona, line berjerlerde yüksek ayak kullanmıştır.


Böylece koltuğunuzun altını temizlemek için yerinden oynatmaya gerek kalmayacak, koltuğunuzun altına kolaylık ile elektrik süpürgesi, vileda gibi temizlik gereçlerini sokarak temizleye bileceksiniz.


Son olarak Bellona line berjer oldukça ergonomik bir yapıya sahip olmakta ve oldukça rahat bir oturuş sağlamaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.