Bellona Linda Berjer Modeli Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Linda Berjer Modeli için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)83.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)91.00cm


Bellona Linda Berjer Modeli

Ev dekorasyonlarında berjer şıklığına ve konforuna yer vermek isteyenler için mükemmel kalitede harikulade tasarımlar ve şahane desen ve her zevke hitap eden Bellona Linda Berjer modelleri ile evlerinizde hep o hayalini kurduğunuz, görenlerde hayranlık duygusunu uyandıracak dekorasyonlara imzanızı atabilir ve evinize gelen misafirlerinize hayran kalacakları bir zarafetin yanı sıra konforu maksimum hissedecekleri bir ortamda ağırlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Üstün Kalite ve Göz Kamaştırıcı Şıklığa Sahip Bellona Linda Berjer Modelleri

Ev dekorasyonlarında rahatlığa ve şıklığa yer vermek isteyenler için vazgeçilmezler arasında kendisine kolaylıkla yer bulabilecek niteliklere sahip olan, her biri bir birinden güzel Bellona linda berjer seçenekleri sizleri kendilerine hayran bırakma konusunda oldukça iddialı. Konforu ve rahatından taviz vermeden evlerinde son derece modern ve dinlendirici ortamlar yaratmak isteyenler için mükemmel bir seçim olacak nitelikteki Linda Berjer imalatında kullanılan sağlığa zarar vermeyen nitelikli süngerler tüketicilere konforu yaşarken sağlıklarını da koruma ayrıcalığını sunmaktadır.

Sahip olduğu yumuşak dokusu ile çok rahat bir ortamı barındırmanın yanı sıra zarif bir özelliğe sahip olan  Linda Berjer, sahip oldukları son derece yüksek yapılı ayakları sayesinde temizliği kolay bir aktiviteye dönüştürürken ihtişamlı bir duruş ortaya koyuyor. Bellona Linda Berjer ölçüleri; (X) 83,00 cm genişliği ile rahatlığı, (Y) 88,00 cm derinliği ve (Z) 91,00 cm yüksekliği ile doyumsuz bir dinlenme ortamı barındırmaktadır.

Ev dekorasyonlarında tercihlerini desenli ürünlerden yana kullanmak isteyenlerin zevkine hitap eden nitelikte son derece zarif bir görsellik sergileyen Yasmin Su yeşili desenleri ile göz kamaştıran Bellona linda berjer modeli, Yasmin Mürdüm ana desenli çok zarif bir görsellik sergileyen Bellona linda berjer modeli mükemmel seçenekler arasında kendisine yer buluyor.

Ev dekorasyonlarında tercihlerini düz renkli ürünlerden yana ise Lima Mürdüm ve Lima Ekrunun muhteşem uyumunun bir arada sergilendiği Bellona linda berjer modeli, muhteşem bir dinginlik hissi yaşatır nitelikteki Lima Su yeşili ve Lima Ekru’nun muhteşem uyumunun bir arada sunulduğu Bellona linda berjer modeli seçeneklerinden dilediğiniz berjer ‘e evinizde yer vererek mükemmel bir dekorasyon deneyimi yaşamanın hazzını keşfedeceksiniz.

Ev dekorasyonlarında yapılan oturma gurubu seçimleri önemli bir yere sahiptir. Hayranlık duygularını harekete geçiren bir dekorasyon kadar konforun maksimum seviyede yaşandığı ortamlar yaratmak da çok önemli bir detay olarak karşımıza çıkar. Ayrıca şıklığın ve konforun öneminin yanı sıra sağlıklı ürünlerden imal edilmesi de göz ardı edilmemesi gereken önemli diğer bir ayrıntıdır.

Evinize sizi ziyarete gelen misafirleriniz üzerinde büyük bir beğeni uyandırmak için Bellona linda berjer modellerine evinizde yer verin. Böylece misafirlerinize hiç unutamayacakları bir konfor deneyiminin yanı sıra hayran kalacakları büyülü bir atmosfer yaratabilirsiniz. Türkiye’nin popüler markalarından biri olan Bellona markası Linda Berjer modelleri ile beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı