Bellona Elantra S Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Elantra S Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)91.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)99.00cm


Bellona Elantra S Berjer

Sanat eseri mobilya ürünleri, ilk anda kendisine hayran bırakır. Üzerindeki işçilik tam bir sanat eseri şeklindedir.

Sanatçı mantığı ile üretilen bellona elantra s berjer mobilya ürünü, klasik tarzda üretilen bir üründür.

Oturma ve rahat etme zevkini sunan ürün, Bellona ürünleri arasında ayrı bir yeri vardır.

Konfor isteyenler için bellona elantra s berjer

Ayaklar yüksek olmakla birlikte caprise krem rengi ile oldukça uyumludur. Yere yayılan ayak sistemi, oturan kişiye büyük rahatlık sağlamaktadır. Ön kısımdaki iki ayağın kendine has tasarımı, mobilyayı oldukça çekici hale getirmiştir.

Yaslanma esnasında rahat etmek için, arkadaki iki ayak özel bir eğimle monte edilmiştir. Sırt kısımdaki süngere ve kolçak kısımdaki süngere verilen özel sanatsal eğimler, elantra s berjer ürününü oldukça çekici hale getirmiştir.

Özel iskelet kısmının sağlamlığı, ilk anda ortaya çıkan özellikler arasındadır. Aradığınız bütün özelliklere sahip olan Bellona elantra s berjer ürünleri, başarılı ve etkili bir çalışmadır. Bulundukları mekânların dekorları ile uyumlu üretilen bu ürün, diğer mobilya ürünleri ile uyumlu bir şekilde üretilmektedir.

Ortopedik sünger yapısı ve insan vücuduna özel tasarımı ile oldukça rahat olan elantra s berjer ürünü, Bellona ürünleri arasında seçkin bir yere sahiptir.

Kumaş ve süngerler özel olup kanserojen özellik taşımaz. Sağlığa zararlı hiçbir malzeme kullanılmamıştır. Kumaşın kalitesi yanında rahat silinebilen bir özelliğe sahiptir.

Kaliteli bir berjer nasıl olur?

Koltuk altı temizliği ise oldukça kolaydır. Özel ölçülerde üretilen elantra s berjer ürünü, rahat kullanım özelliklidir. 91 cm genişlikle, kilolu insanlar içinde uygun olan elantra s berjer ürünü, 93 cm derinlikle oldukça rahattır.

99 cm yükseklikle, rahat rahat yaslanacağınız Bellona elantra s berjer ürünü, özel ölçüleri ile oldukça etkili bir üründür.

Bulundukları mekânları etkili bir hale getiren bu ürün, aradığınız mükemmel çözümler için oldukça başarılı çözümler üretmiştir. Kullanılan işçilik ise tam bir sanat işi.

Sıra dışı ve etkileyici işçilik, garantili ve sağlam malzeme ile birleşmiştir. Ortaya çıkan sonuç ise, görkemli ve etkili Bellona elantra s berjer ürünü olmuştur. Günümüz teknolojisi ile üretilen bu mobilya ürünleri, hızlı ve etkili bir şekilde üretilmektedir.

Ayrıca online sitelerde bütün Bellona ürünlerini bulabilirsiniz. Kargo seçenekleri ile sunulan bu ürünler, kısa zamanda evinize teslim edilmektedir.

Diğer mobilya ürünleri ile olan uyumu, evinizin dekoruna olan etkisi, Bellona elantra s berjer ürününü ayrıcalıklı yapan bir özelliktir. Şık ve zarif bir dekorasyona sahip olmak isteyenler için, bu ürün oldukça etkili bir özelliğe sahiptir.

Evinizin başköşesinde, aradığınız mükemmel özellikleri sunan kanepeler, oldukça başarılı tasarımlarla oluşturulmuştur. Hayatınıza renk katacak ve evinizi oldukça renkli hale getirecek olan bu ürün, kral tahtını aratmayan heybeti ile misafirlerinizi etkileyecektir.

Elit tabakanın seçimi olan ve seçkin müşterilere sahip olan Bellona ürünleri, berjer ürünleri ile müşterileri için en iyisini sunmaktadır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.