Bellona Elantra Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Elantra Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)91.00cm

Derinlik: (Y)93.00cm

Yükseklik: (Z)99.00cm


Bellona Elantra Berjer

Sadeliği ve aynı zamanda karizmatik bir havayı seven herkes için bu son derece şık elantra berjer tekli koltuk aynı zamanda büyük bir konfor garantisi de sunmaktadır. Renk olarak ise her noktası güzel bir kahverengi ile bezenmiş olan bu hoş koltuk her evin birbirinden farklı odalarının baş tacı olacaktır.

Özellikle de son derece geniş tutulmuş olan dayanma noktası hem sırt hem de bel ağrıları için oldukça harika bir avantaj imkanı sunarken, aynı zamanda en üst noktasındaki geriye doğru özel bir tasarım ile yapılmış olan son derece düzgün kıvrım ile herkes için boyun ağrılarına da oldukça kaliteli bir destek sağlamaktadır.

Yani son derece uzun bir süre oturulsa dahi her hangi bir ağrı hissetmeden büyük bir keyif için istenilen her şey yapılabilir.

Rahatça oturma olanağı

Tv seyredilebilir, gazete okunabilir ya da kadınlar istedikleri büyük bir konfor içerisinde örgü örebilir. Bilindiği üzere birçok insan bu tür şeyleri tek bir koltukta oturarak yapmayı son derece fazla bir şekilde sever ve bu tür bir nedenden dolayı da bu bellona elantra berjer tekli koltuk uzun bir süre koltukta oturtan herkes adına büyük bir destek sunmaktadır.

Görsel açıdan ise yine dayanma noktasındaki belirli noktalarda yapılmış olan çukurlu desenler ile oldukça güzel bir fırsat vermektedir. Aynı zamanda dışa doğru son derece hoş bir kıvrım verilerek özel bir tasarım ile yapılmış olan kol kısımları ise oldukça güzel bir görüntü vermektedir. Aynı zamanda kol konduğu zamanda da konforu bir kat daha arttırmaktadır.

Her mekana uyum sağlayan eşsiz bir tasarım

Dayanma noktası kadar oturma bölgesindeki minder de yine son derece geniş bir şekilde yapılmış durumda ve iç kısmına da büyük bir rahatlık sunması adına özel bir sünger kullanılmıştır.

Bu sayede her hangi bir rahatsızlık hissetmeden oturulabilir. En dikkat çeken yerlerinden biri de hiç şüphesiz ayak kısımlarıdır. Koyu kahverengi ile son derece özel bir tasarım ile yapılmış olan ayak bölümleri yukarıdan aşağıya doğru inceltilerek yapılmış olan oldukça zarif şekli sayesinde harika bir görüntü vermektedir.

Aynı zamanda sağlamlığı ile de her hangi bir sallantı hissetmeden bu elantra berjer tekli koltuk ile son derece uzun bir süre oturma fırsatı bulunabilmektedir. Bütün bir görünümü ile kendine has bir ağırlığı ve hası olan bu güzel tekli koltuk her odanın bir köşesine yakışabilir ve birçok insan için de oturma noktasında büyük bir avantaj olabilir.

Ölçüleri açısından ise genişliği 91 cm olan bu son derece şık bir görünüme sahip tekli koltuğun derinliği ise 93 cm ve yüksekliği de 99 cm olarak özel bir tasarın ile yapılmış durumdadır. Bu noktada dileyen herkes evine ya da hatta iş yerine bu bellona elantra berjer son derece şık tekli koltuğu alabilir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.