Bellona Dekora Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Dekora Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)83.00cm

Derinlik: (Y)85.00cm

Yükseklik: (Z)97.00cm


Bellona Dekora Berjer

Ev dekorasyonunda ihtiyaç duyacağınız pek çok üründe yanınızda olan Bellona berjer ürünlerinde de alanında bir numaradır. Evlerinizi dekore ederken en çok ihtiyaç duyulan ve koltuk ya da kanepe takımlarının tamamlayıcısı dekora berjer ürünleri ile evinizin şıklığına şıklık katmaya devam ediyoruz. Bellona dekora berjer ürünleri ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz dilerseniz köşe koltuklarınızı da dekora berjer ürünleri ile tamamlayabilirsiniz.

Dekora Berjerlerin Ürün Özellikleri

Bellona dekora berjer grubunda oldukça fazla renk seçeneği bulabileceğiniz gibi yanında kalite ve konfora da sahip olmuş olursunuz. Dekora berjer ürünlerinin renk seçenekleri içinde son zamanlarda oldukça dikkat çeken ve tercih edilen renklerden olan zerro su yeşilini bulmanız mümkündür aynı zamanda su yeşili berjerlerde bulunan dikiş kenarlarındaki krem şerit detayı da berjere farklı bir enerji katmaktadır.

Bellona dekora berjer grubunda sadece su yeşili ile alternatif sınırlandırılmamış bunun yanı sıra bayanların ev dekorasyonunda oldukça sık kullandıkları pudra rengi de seçenek olarak sunulmaktadır. Dilerseniz alternatifler arasında sunulan vizon rengi de ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir tondadır. Ev dekorasyonu ile yakından ilgilenen pek çok kişi bilir ki vizon rengi evlere oldukça yakışmak ile birlikte pek çok renk ile uyum sağlaması sebebi ile kurtarıcı renk olarak görülmektedir. Biz de sizlerin ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap vermesi adına vizon rengi de dekora berjer ürün gurubuna dahil etmiş bulunuyoruz.

Berjerler seçilirken özellikle rahat otumu dikkate alınmaktadır. Bizler de Bellona olarak küçük berjerlerden sıkılmış olabileceğinizi düşünerek farklı tarzlara da hitap edebilmek nedeni ile oldukça konforlu bir berjer tasarladık. Dekora berjerlerin ebatlarından biraz bahsetmek gerekirse berjerlerin genişlikleri 830 cm’dir. Derinlikleri ise 850 cm’dir. Aynı berjerin yüksekliği ise 970 cm’dir. Görüldüğü gibi oldukça konforlu ve rahat oturuma sahip berjer gurupları sizler için üretilmektedir.

Bellona Dekora Berjer Tasarımı

Bellona da özgün tasarımları bulabileceğiniz dekora berjer ürünlerinden ziyade dilediğiniz tarzda daha pek çok ürün ile tanışma imkânınız olacaktır. Sizin de berjer ihtiyacınız varsa farklı renk yelpazesi ile her zevke hitap edip her eve uyum sağlayabilecek bu dekora berjer ürünlerini görmenizi tavsiye ederiz. Bu ve daha birçok ürünü kampanyaları takip ederek oldukça uygun fiyatlar ile edinebilme imkânına sahipsiniz.

Bellona dekora berjer ürünleri ile sizler de evlerinizin havasını değiştirerek evlerinize farklı bir hava katın. Ürünlerimizdeki şık detay ve özgün tasarım çizgileri ile sizler de ev dekorasyonlarınızı tamamlayın. Dilerseniz birbirleri ile uyum içinde farklı renklerdeki dekora berjerleri aynı ortamda kullanıp orijinal bir tasarım çıkarabilir isterseniz de aynı renk de ki ürünleri birden fazla alarak evinize modern şıklığı yansıtmış olursunuz. Tercih sizlerin siz sadece ne istediğine karar verin. Tüm bunları ve daha da fazlasını piyasaya göre kesinlikle en uygun fiyatlar ile Bellona mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Yumuşak Kumaş Dokusu

Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.