Bellona Cantona Berjer Fiyatı


156 puan
Puan ver

Bellona Cantona Berjer için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Berjer

Genişlik: (X)75.00cm

Derinlik: (Y)84.00cm

Yükseklik: (Z)98.00cm


Bellona Cantona Berjer

Berjerler tasarımında Bellona 2018 yılına hızlı başladı. Özellikle şıklık, işlevsellik ve ekonomik niteliklerinin üçünü birden bu yeni tasarlamış olduğu berjerlerde göstermesi bakımından dikkatleri şimdiden üzerine çekmeyi başarabilmiş olan Bellona, yüksek mühendislik harikasındaki birbirinden öne çıkan tasarımıyla ev dekorasyonunda yenilik yapmak isteyenlere ilham olabilecek yeni tasarımlara imza attı.

Bu tasarımları adına süregelen belli başlı temel halleriyle hem ergonomik haliyle hem ekonomik haliyle hem de işlevsellik haliyle Cantona berjer köşe takımını tasarladı.

İşlevsel yönüyle Bellona Cantona Berjer modeli

İlk önce Cantona modelinin işlevsel yönü üzerinde durmak yerinde olacaktır. Tüm yönleri düşünülerek fonksiyonel olmasına dönük yüksek mühendislik harikası olan bu modelde başlıca öne çıkan tasarım özellikleri şunlar olmuştur:

Kolay temizlenebilir yüksek ayaklı makas sistemi,

Kanserojen maddelerden arınmış halde tamamen doğal imal edilmiş köşe berjerleri,

Yatay olarak katlanabilir olması yönüyle de eşyaların kolaylıkla depolanabilir olmasını sağlayan depolama özelliği işlevsel yönlerinin önde gelen yeniliklerini oluşturması bakımından oldukça dikkate değer özellikler taşımaktadır.

Ergonomik yönüyle Cantona Berjer modeli

Cantona berjer modeli tarafından konfor da elbette unutulmadı. Bu model olarak dikkat çeken ergonomik tasarımı itibariyle de şu özelliklerini taşıyarak imal edilmiştir:

Yumuşacık kumaş dokusu sayesinde günün yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenlere özel ergonomik tasarım,

Pamuksu elyaf yapısıyla rahat ve konforlu aynı zamanda şık sünger modeli ergonomik yönlerine yönelik başlıca temel niteliklerini oluşturan unsurlarını yansıtmaktadır.

 

 Şıklık yönüyle Cantona modeli

Bellona cantona berjer modeli açısından oldukça değer taşımaya devam eden bu model, şıklık yönünden dikkatlerden kaçmayan şık tasarımına da sahiptir. Bu bakımdan da birbirinden zengin renk ve desen seçeneklerini üzerinde barındırmış haliyle nitelikli olarak daima şıklık yarışında zirvede olacağa benzeyen Cantona modeli olmaktadır.

Bu durum açısından Bellona’nın Zigana sarı ve lacivert renk seçeneklerine sahip olan renk seçeneklerinin yanında yine son derece özel bir renk şıklığını oluşturmaya devam eden Zigana Marsala renk seçeneği de düşünülerek oldukça dikkate değer tasarımlarıyla tamamen farklı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

İşte tüm bu yönleriyle yukarıda da açıkça belirtildiği gibi hem ergonomik hem ekonomik hem de şıklık tasarımlarının üçünü birden bir arada buluşturmaya devam etmektedir.

Bellona cantona berjer modelinin oluşturmaya devam ettiği bütün bu yenilikler düşünüldüğünde özet itibariyle belirtilebilir ki başlı başına renk ve doku bakımından öne çıkan yeni bir tasarımı oluşturmaktadır.

Oluşturduğu tüm bu yanlarıyla kalıcı olarak sağlamaya devam ettiği kendisine özel tasarımlı yapısıyla evini yenilemek isteyenlere adeta bir ilham kaynağı olacaktır.

Bunun yanında yine evine yenilik yapmak isteyenler için de Cantona berjer en yeni ilhamlarını yansıtmaya devam eden birbirinden öne çıkan yanlarını yansıtma özelliğine sahiptir. Bu bakımdan da son derece önemli bir yenilik ve zarafet abidesi olmaya devam eder üstün bir mobilya niteliği taşıyacaktır.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Bellona ürünlerimizde kullanılan süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak Tasarımı

Temizliğe kolaylık sağlayan yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Kolay temizlenebilir özellikte kumaş kullanılmıştır.