Twin Mini Sindy Modality Fiyatı


156 puan
Puan ver

Twin Mini Sindy Modality için güncel fiyat ve taksit seçeneklerini inceleyin.

FİYAT LİSTESİ

Ürün Ölçüleri

Hav Tipi

%100 Akrilik

Hav Yüksekliği

12 (±%1) mm

Uç Sayısı

460800 (Ad / m2)


Twin Mini Sindy Modality

Kız odalarının vazgeçilmezi olan cicili biçili halı ve kilimler günümüzde de sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle küçük yaş kız gruplarında sıklıkla kullanılan bu ürünler arasında kuşku yok ki Bellona halı Twin Mini Sindy Modality u10 Mavi ürünü de öne çıkar. Hem güzel renkleri, hem de hoş uyumlu deseni ile öne çıkan bu halının pek çok farklı ve değişik özelliği de bulunmaktadır. Örneğin söz konusu halı ile ilgili olarak desen durumunun kullanıma bağlı olarak değişmeyeceği öne çıkmaktadır. Aynı mantıkla halı üzerindeki renklerin de solmayacağı belirtilmektedir. Çünkü halının üretilmesi sırasında tüm bu testler uygulanmış ve uzun ömürlü bir kullanım açısından hem desen hem de renk düzenlerinde hiçbir sıkıntı yaşanmayacağı teyit edilmiştir.

Bellona çocuk odası için halı modelleri

Pek çok kız odası için oldukça ideal güzellikte olan Twin Mini Sindy Modality u10 Mavi ürünü üretilirken bir takım güve ve diğer zararlılara karşı da dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Yani güveler ve benzer canlılar bu halının bir yerini yiyemez, koparamaz ve zarar veremezler. Halılar ile ilgili olan en büyük iki dezavantaj olarak tanımlanabilen güve zararları ve renk solmaları bu şekilde bertaraf edilmiştir. Üstelik halının kalitesi de üretici firma nezdinde onaylanmış ve güvenle kullanılan bir ürün olarak söz konusu model öne çıkmıştır. Ürünle ilgili tüm teknik detaylar elbette bununla sınırlı da değildir.

Kız çocukları bu halıya bayılacak!

Pek çok halı ve hatta benzer üründe karşımıza çıkan statik elektriklenme sorunu bu halıda asla görülemez. Çünkü firmamız tarafından halının statik elektriklenme yaratmayacağı garanti edilmektedir. Böylece kullanıldığı yerde elle de dokunulsa, çıplak ayakla da basılsa insan vücudu elektrik yüklenmemiş olacaktır. Tüm bunlar dikkate alındığı vakit Twin Mini Sindy Modality u10 Mavi ürününün neden bu kadar sıkça tercih edildiği de sanıyoruz ki anlaşılabilir. Öte yandan ürün fiyatlarının uygun olması, halının ciddi manada uzun ömürlü ve kullanışlı olarak yer alması pek çok kullanıcının da bu tatlı mı tatlı, şeker mi şeker modele yönelmesini sağlamıştır. Dileyen herkes söz konusu modeli detaylı şekilde inceleyebilir.


Yorum Yaz

Merhaba sevgili ziyaretçi bu yazı için sizde yorumunuzu burada paylaşabilir veya diğer yorum sahiplerine cevap yazabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Güveye Dayanıklı

Anti Statik

İyi Kalite

Solmaya Dayanıklı